Ред

бр

Наставник Предмет што го предава Одделенија во кои предава Одделенски раководител
1.      Соња Ајдаревиќ Англиски јазик VI-а, VI-б, VIII-а, VIII-в,  

 IX-а , IX-б,  IX-в

IХ -а
2.      Лилјана Стефановска Граѓанско образование VIII-а, VIII-б, VIII-в,   

IX-а , IX-б,  IX-в

IХ-б
Етика VII-а, VII-б 
Запознавање на религиите,   VI-а, VI-б
3.      Катарина Марковска Географија VI-а, VI-б,  VII-а, VII-б,

VIII-а, VIII-б, VIII-в,   

IX-а , IX-б,  IX-в

IХ-в
4.      Александра Војнеска Зикова Физичко и здр.

Образование

 

 

II-а, II-б,  VII-а

IX-а , IX-б,  IX-в

 

 
5.      Фросина Ристовска Биологија VII-а, VII-б,

VIII-а, VIII-б, VIII-в,   

IX-а , IX-б,  IX-в

 
природни науки VI-a,  VI-б,
6.      Даниела Кузманоска хемија VIII-а, VIII-б, VIII-в,   

IX-а , IX-б,  IX-в

VII-a
природни науки V-а,
7.      Сашка Крстевски природни науки V-б,  V-в  
8.      Соња Златевска Македонски јазик   VI-а, VI-б, VIIa,  VII-б,  VIII-а     VII-б
9.      Маја Станковска Информатика VI-а, VI-б,

 VII-а, VII-б, 

VI-а
Иновации IX-а, IX-б,  IX-в
Проекти од информатика IX-б и IX-в
10.   Весна Трајковска Музичко образование, VI-а, VI-б,  VII-а, VII-б,

VIII-а, VIII-б, VIII-в,   

IX-а , IX-б,  IX-в

VIII-a
проекти од музичката уметност IX-а,  VIII-а,
часа хор и оркестар
11.   Билјана Дрвошанова Англиски јазик  

IV-а, IV-б, V-б, V-в,

VII-а, VII-б, VIII-б,   

VIII-б
12.   Јовица Николовски Историја VI-а, VI-б,  VII-а, VII-б,

VIII-а, VIII-б, VIII-в,   

IX-а , IX-б,  IX-в

VIII-в
13.   Сања Пецевски Македонски јази  VIII-б, VIII-в,  

IX-а, IX-б,  IX-в  

 
14.   Наталија Ѓорѓевиќ Миревска Француски јазик VI-а, VI-б,  VII-а, VII-б,

VIII-а, VIII-б, VIII-в,   

IX-а , IX-б,  IX-в

 
Вештини за  за живеење VII-а
15.   Снежана Боболеска Англиски јазик I-а, I-б, I-в, II-а , II-б,  

 III-а, III-б,  III-в,  V-а

 
16.   Билјана Велјаноска Математика IX-а, IX-б,   
17.   Ирена Камчевска Младеновска Математика IX-в  
18.   Валентина Коруновска Физика VIII-а, VIII-б, VIII-в,   

IX-а , IX-б,  IX-в

 
Математика VII-а, VII-б,
19.   Маја Давидовска Бошевска Математика   VI-а, VI-б, 

VIII-а, VIII-б, VIII-в

VI
20.   Никола Наневски Ликовно образование VII-а, VII-б,

VIII-а, VIII-б, VIII-в,   

IX-а , IX-б,  IX-в

 
21.   Марија Наневска Ликовно образование, VI-а, VI-б,   
22.   Дејан Боневски Физичко и здр.образование VI-а, VI-б,  VII-а, VII-б, 

VIII-а, VIII-б, VIII-в,    

 
Изборен спорт   VIII-б
23.   Донка Николовска Техничко образование V-а, V-б,  V-в,    

VI-а, VI-б,

 
Вештини за живеење VII-б,
24.   Билјана Антова Етика на религиите група од   VI-а и VI-б  
25.   Филип Мојсовски Физичко и здравствено образование I-а, I-б, I